Ziołowy zakątek

Posted by

Miejsce bardzo ciekawe, zawierające wiele atrakcji. 
Baza noclegowa. Znajdują się tutaj domy architektury drewnianej przywiezione tutaj z Podlasia, w których można nocować. Można nawet przenocować w ziemiance. Noclegi należy rezerwować z wyprzedzeniem ponieważ jest duże zainteresowanie.
Drewniany odrestaurowany kościół XVII w. Matki Boskiej Jagodnej. W środku rzeźbiona drewniana chrzcielnica w kształcie żołędzia.
Ogród botaniczny. Właściciele oferują zwiedzanie ogrodu z przewodnikiem, w którym znajdują się różne gatunki roślin oraz ziół. Można również skorzystać z warsztatów zielarskich, na których poznajemy zastosowanie i właściwości wszystkich dostępnych ziół. W czasie warsztatów można skomponować własną kompozycję „herbatki” i zabrać ją ze sobą. Warsztaty mają różną tematykę, trzeba się wcześniej umawiać.
Z upraw róży na miejscu destylowana jest woda różana, którą można napić się prosto z destylarki.
Swojska restauracja (w stodole). Wystrój ciekawy. Potrawy proste i smaczne.
Zagroda ze zwierzętami.  Odpowiednio zaplanowany pobyt w tym miejscu, zapewni atrakcji na cały dzień.

GPS: 52.64027, 22.7595

Nawiguj: https://goo.gl/maps/PZLLqZ1LrxHYkndR9

Dodał: Karol Dziubek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply