Kładka nad Narwią Waniewo – Śliwno

Posted by

Jednym z ciekawszych obiektów i miejscem wycieczek pieszych Narwiańskiego Parku Narodowego jest drewniana kładka nad Narwią, łącząca Waniewo ze Śliwnem. Najciekawszymi elementami tej trasy są ręczne promy wodne, którymi pokonujemy liczne w tym miejscu odnogi rzeki. Platformy te obsługujemy sami, a do napędu służy łańcuch za pomocą którego przeciągamy naszą jednostkę na drugi brzeg. Na całej trasie takich niespodzianek jest pięć. W połowie drogi napotkamy też wieżę widokową, z której możemy podziwiać okolicę i podglądać ptaki. Cała trasa liczy sobie około 1,5 km, więc w obie strony musimy liczyć 3 km marszu, gdyż z powrotem musimy wrócić tą samą drogą, nie ma wariantu okrężnego.

GPS: 53.07902, 22.81848

Nawiguj: https://goo.gl/maps/eJGbMCiPCV3pg5idA

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply