Wieża widokowa przy forcie II zarzecznym

Posted by

Podziwianie Biebrzańskiego Parku Narodowego i jego rozlewisk ułatwiają dosyć gęsto rozsiane wieże widokowe. Jedna z nich położona jest w sąsiedztwie Twierdzy Osowiec, a dokładnie poniżej Fortu II Zarzecznego. Dochodzimy do niej od szosy asfaltowej wąską ścieżką, ale pamiętajmy o wykupieniu biletu wstępu do Parku. Można to zrobić online na stronie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Nie ma tu punktów kontroli, ale wchodząc na trasy i obiekty parku, takowy bilet należy posiadać, gdyż możemy zostać skontrolowani przez Straż Parkową w każdym miejscu. Widok z tej wieży obejmuje zakole Biebrzy, forty oraz most samochodowy i kolejowy wiadukt.

GPS: 53.49004, 22.63892

Nawiguj: https://goo.gl/maps/EtgoviU4Q8bwZbjs9

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply