Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo

Posted by

Będąc na Mazurach na pewno warto odwiedzić to miejsce, które jest niesamowitą atrakcją zwłaszcza dla dzieci, ze względu na możliwość bliskiego kontaktu ze zwierzętami. Dzikie zwierzęta można karmić, dotykać i przebywać z nim na ogrodzonych wybiegach. Teren ogrodzony jest siatką, a do poszczególnych wybiegów dostajemy się przez specjalne drabinki, co może być uciążliwe dla osób z dysfunkcjami, za to dla dzieci kolejna atrakcja.

Z bliska można obcować w jeleniowatymi, wilkami, ptakami,rysiami. Park stanowi także ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt, dokąd ludzie przyprowadzają najróżniejsze porzucone lub osierocone zwierzęta, które po odchowaniu zwracane są naturze.

Wejście na teren odbywa się zawsze z przewodnikiem, który ciekawie opowiada o mieszkańcach Parku. Wstęp biletowany 20 zł. dorosły, 10zł. dziecko.

Duży parking, dojazd utwardzoną drogą, na pytanie o możliwość nocowania na terenie parkingu (ławki, toalety, śmietniki) obsługa poinformowała, że raczej zabronione, ale tego dnia zrobili wyjątek dla niemieckiej rodziny kamperowej.

GPS: 53.71238, 21.48876

Nawiguj: https://goo.gl/maps/wF8uB8zJp12exkzx7

Dodał: Edek Spinka

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply