Punkt widokowy na P.N. Una

Posted by

Park Narodowy Una w Bośni i Hercegowinie, to jeden z najciekawszych obszarów chronionych w tym kraju. Obejmuje on swym zasięgiem rzekę Una, na której natura utworzyła dziesiątki wodospadów. By zobaczyć ogrom parku, i potężne wąwozy rzeki Una oraz Unac, warto wyjechać serpentynami nad wioskę turystyczną Martin Brod. Na jednym z zakrętów utworzono punkt widokowy, z którego możemy podziwiać piękną panoramę okolicy. Znajdziemy tu zadaszoną platformę widokową i zatoczki, gdzie bez problemu zaparkujemy samochody. Miłośnicy pięknych widoków, wschodów i zachodów słońca mogą tu też zabiwakować, gdyż ruch na drodze R408 jest znikomy.

GPS: 44.50184, 16.13424

Nawiguj: https://goo.gl/maps/WkYkCziA44RiMRn67

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply