Urban Nation Berlin

Posted by

Urban Nation – otwarta galeria street artu w Berlinie w dzielnicy Schöneberg. Parter i piętro w narożnej kamienicy zamienione na pomieszczenia z namalowanymi w większości na płótnach, ale wykonanymi w technikach ulicznych pracami plastycznymi. Robi bardzo duże wrażenie, również przez to, że można się im przyjrzeć z bliska a nie przez szybę samochodu. Jest tam również sporo filmów dokumentalnych lecących w kółko na rozmieszczonych w różnych miejscach ekranach. Jest toaleta, gdzie każdy może pomazać mazakami po ścianach lub wlepić vlepkę.

Po drugiej stronie ulicy Bülowstraße, nieco po skosie od głównego budynku jest druga część galerii, dużo mniejsza, poświęcona bardziej naturze niż miastu, również warta odwiedzenia. Uwagę przyciągają także murale na okolicznych budynkach, wyraźnie inspirowane sąsiedztwem Urban Nation.

Wstęp całkowicie wolny.

GPS: 52.49868, 13.3566

Nawiguj: https://goo.gl/maps/4AaHoxRQnHvnothr9

Dodał: Jacek Nowak

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply